O nas

S28-29_Rio699_Focus460_MP_12464

Mówi się, że kuchnia to serce domu – to z tego miejsca bije ciepło domowego ogniska. Nie bez powodu najchętniej i najmilej spędzamy czas właśnie w kuchni. To ona podkreśla piękno każdego domu i uprzyjemnia pracę, którą w niej wykonujemy. Kojarzy się z ciepłem, zapachem, przyjazną atmosferą. Jest miejscem magicznym, w którym nie tylko przygotowujemy posiłki, ale też niejednokrotnie prowadzimy rozmowy rodzinne.

Dlatego też, klienci przykładają coraz większą wagę do tego jak ich kuchnia ma wyglądać. Gdy decydują się na kuchnię, tworzą określony rodzaj swojego zewnętrznego świata. Sposób, w jaki prezentuje się kuchnia, podkreśla indywidualny styl całego mieszkania i potrzeby wszystkich domowników. Nie ma znaczenia czy mieszkasz sam, czy z wieloosobową rodziną, czy należysz do wyrafinowanych smakoszy, ponieważ nasz zespół zadba o Państwa marzenia i pomoże je urzeczywistnić.

Firma „Kuchnie Marzeń” łączy ludzi, których celem jest sprawianie innym radości. Jesteśmy specjalistami w swojej branży i rzesza zadowolonych klientów to potwierdza. Zaangażowaniem i pracą chcemy tworzyć piękniejszy i przyjaźniejszy naszym klientom świat. Całkowicie realizujemy się w naszej pracy i żadne wyzwanie związane z wdrożeniem projektu mebli kuchennych nie jest nam obce. Wypracowane przez wiele lat standardy pracy zapewnią Państwu kompleksową obsługę począwszy od zaprojektowania kuchni, poprzez cały proces logistyczny aż do momentu montażu kuchni w mieszkaniu. Sposób urządzenia kuchni, jej konstrukcja i uporządkowanie poszczególnych elementów, wpłyną na pozytywną jakość przyrządzanych w niej posiłków, a tym samym na jakość egzystencji jej użytkowników.

Nasze kuchnie to meble najwyższej jakości, wyprodukowane z najlepszej klasy materiałów. Wszystkie składniki przeznaczone do produkcji przechodzą wiele testów dzięki czemu masz pewność, że są bezpieczne dla Ciebie i Twojej rodziny. Dostawcy jak i producent zdobyli certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo swoich produktów min.: Certyfikat zarządzania jakością zgodnie z normą DIN ISO 9001:2000, Certyfikat zarządzania środowiskowego zgodnie z normą DIN ISO 14001. Dzięki w pełni zautomatyzowanej produkcji, każdy z wykonanych elementów posiada identycznie wysoką jakość. Jednocześnie przed wdrożeniem jego do seryjnej produkcji przechodzi wiele testów laboratoryjnych potwierdzających jego bezpieczeństwo i trwałość.

Bez względu na styl i rodzaj wyposażenia, kuchnia powinna być jednak odzwierciedleniem naszych zwyczajów i upodobań. Pamiętajmy, że inwestycja w kuchnię jest inwestycją w nasze dobre samopoczucie, zważywszy, że spędzamy w niej dużą część naszego życia. Projektanci wnętrz naszej pracowni dokładają wszelkich starań, aby pogodzić wymogi wygodnej, funkcjonalnej i jednocześnie ładnej kuchni. Dlatego też, mamy bardzo zróżnicowaną ofertę dla mniej i bardziej wymagających, aby mogli każdego dnia cieszyć się ze swojej kuchni i trafnej inwestycji. Realizując kuchnie z nami, masz szansę na więcej szczęścia z każdego dnia.

S18-19_Highlight781_MP_13637

Idź na górę